MAR-BUD

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną istniejącą na rynku od 1999 roku. To właśnie wtedy powstało Przedsiębiorstwo Usługowe, a później u jego boku rozwinął się Mar-Bud. Obie firmy świadczą usługi remontowo-budowlane.

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych z pełną obsługą inwestycji, jednocześnie korzystamy ze sprawdzonych nowości technologicznych , takich jak domy pasywne.

Naszą drugą specjalnością jest remontowanie obiektów budowlanych. Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, podchodzimy do wszystkich klientów indywidualnie i z pasją. Mamy znakomite rozeznanie na rynku materiałów budowlanych. W zależności od możliwości finansowych inwestora stosujemy nowoczesne technologie i najnowsze materiały budowlane. Posiadamy również szerokie doświadczenie w prowadzeniu remontów w obiektach czynnych oraz w budownictwie energooszczędnym.

Posiadamy własną bazę sprzętową, która jest niezbędna do idealnego wykonania Państwa zlecenia. Prowadzimy roboty budowlane w pełnym zakresie – od fazy konstrukcyjnej, po prace wykończeniowe i instalacyjne.

Dysponujemy fachową i doświadczoną kadrą pracowników, nie bojącą się trudnych wyzwań i pracy. Zatrudniamy także specjalistyczne brygady budowlane. Jesteśmy firmą profesjonalną, odpowiedzialną, rzetelną i dokładną.